KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062323
nr 1306 2323
Stuart Lloyd
(1845-1959), Storbritannien
Blandteknik, "A Surrey Village". Signerad, 50x74 cm
Walter Stuart, bildkonstnär född 1845, död 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:33:36
6/2 11:53:19
100 kr
10/2 18:02:47